Hakkımızda

Eko Pr 1995 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana üniversiteler, belediyeler, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarıyla yurt içi ve yurt dışında basın ajansı, sosyal medya ajansı konser, festival, şenlik, kongre, konferans, seminer ve panel gibi çeşitli organizasyonlar düzenlemiş, ayrıca çeşitli sosyal sorumluluk projeleri yanısıra kurumların medya ile ilişkilerini düzenlemek amacıyla da başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Eko Pr Medya Danışmanlığı konusunda da uzman bir kuruluş olarak hizmet vermektedir. Müşterilerinin beklentilerini, belirlenen ilke ve stratejiler çerçevesinde yerine getirirken, aynı zamanda onlara toplumsal sorumlulukları konusunda da yönlendirici olmaktadır. Müşteri-medya ilişkilerine yönelik politikaları oluştururken, belirlenen hedefler doğrultusunda öncelikli iletişim araçlarını müşteriye önerir.

Eko Pr, Medya ve organizasyonda olabilecek hataların telafisinin mümkün olamayacağı bilinciyle çalışmalarında azami hassasiyet göstermekte ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Eko Pr , 1995 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana üniversiteler, belediyeler, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarıyla yurt içi ve yurt dışında konser, festival, şenlik, kongre, konferans, seminer ve panel gibi çeşitli organizasyonlar düzenlemiş, ayrıca çeşitli sosyal sorumluluk projeleri yanısıra kurumların medya ile ilişkilerini düzenlemek amacıyla da başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Eko Pr, organizasyonda olabilecek hataların telafisinin mümkün olamayacağı bilinciyle çalışmalarında azami hassasiyet göstermekte ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.